O nás

Společnost ATX-dyno LTD má již více jak 15letou historii ve vývoji a výrobě zkušeben pro měření výkonu agrotechniky, osobních vozů a motocyklů.

V reakci na vlastní interní poptávku po možnosti měřit i výkon agro-techniky (traktory, kombajny, mlátičky aj.) společnost vyrobila v roce 2008 první prototyp agro dynamometru. Na základě pozitivních výsledků testování prototypu – byly vyrobeny další zkušebny pro vlastní potřebu/dceřinou společnost AgroEcoPower a to pro měření výkonu mechanizace běžně používané v zemědělství.

Vlastní naměřená data z více jak 8.000 zemědělských strojů – byla plně využita pro vývoj moderních agro dynamometrů typu T1 450kW a T2 700 kW.

Vlastní zkušenost z velkého počtu reálných měření byla promítnuta i do nastavení komplexního produktového balíčku, který zahrnuje jak produkt samotné zkušebny T2 (nebo T1), ale i plně uživatelsky přívětivý SW včetně všech komunikačních komponentů a to, tak aby zákazník obdržel moderní výrobek fungující v jednoduchém uživatelském prostředí s plnou podporou a servisem ze strany společnosti ATX–dyno LTD.

Požadavky trhu, dopady, konstrukce, vývoj HW a SW, produkt

IMG-20170901-WA0003 (1)

Více

Kam směřujeme

Směřování firmy ATX dyno je silně spjato s dalšími obchodními divizemi firmy Xtuning LTD. Směřování v segmentu měření výkonu agrotechniky jde ruku v ruce s požadavky trhu a zákazníků. Zákazník požaduje levné, ergonomické zařízení pro měření výkonu s uživatelsky přívětivým a jednoduchým ovládáním, kompatibilním databázovým systémem a dalšími nástroji, které nezatěžují obsluhu a přispívají této službě v efektivitě.
V segmentu CAR zkušeben jde ATX vlastní cestou vývoje konstrukce, SW, i HW, tak aby byly výrobky dostupné pro naše partnery a zákazníky.

Více

Vývoj a montáž probíhá na moderních pracovištích pod vedením zkušených vedoucích pracovníků

Montáž

Více

Díky vlastní výrobě a spolupráci s našimi partnery získáváme nové poznatky a zkušenosti pro další vývoj a upgrade našich výrobků